Kréta/e-Ügyintézés

 

Kommunikációs e-mail cím: epreskertidth@gmail.com (A szülők írhatnak, amennyiben a Kréta rendszerbe belépési problémáik adódnak).

 

 

Kréta 

 

e-Ügyintézés

Elismeréseink és programjaink

oko  

hat

szlogo

dig2020

FTH jelveny

penz7

               

orokosboldogi

Online

Jelenleg 43 vendég olvas minket

Látogatás

Tagok : 112
Tartalom : 80
Tartalom megtekintés találat : 286677

Szakkörök

 

 

Epreskerti Általános Iskola

TANÓRÁN KÍVÜLI FOGLALKOZÁSAI

a 2019/2020-as tanévben

HÉTFŐ

1.

Mesevilág szakkör

1.a

A hét: 12:50—13:35

3.terem

Rácz Veronika

2.

Angol szakkör

7- 8. évfolyam

A hét: 13:40-14:25

24.terem

Tőgyi Izabella

3.

Lego robotika

5-6. évfolyam

A hét 13:40-14:25

21.terem

Debreceni-Borók Szilvia

4.

Labdarúgás szakkör

5-6-7.évf.

16:05-17:35

műfüves pálya

Boros György

5.

Énekkar

 

A hét: 16.05-16:50 B hét: 12:50-13:35

42. terem

dr. Barcsa Lajosné

6.

Matematika felvételi előkészítő

8.a

13:40—14:25

28. terem

Szilágyiné Kiss Katalin

7.

Matematika felvételi előkészítő

8.b

13:40—14:25

36. terem

Siposné Vesza Judit

8.

Néptánc

1-8. évfolyam

15:15—16:45

8. terem

Kapusi Orsolya

KEDD

1.

Rajz szakkör

Alsó tagozat

12:50—13:35

03. terem

Radácsiné Baráth Angéla

2.

KRESZ szakkör

Alsó tagozat

B. hét

12:50—13:35

Alagsor 02.

Gonda Sándor

3.

Kézműves szakkör

Alsó tagozat

12:50—14:20

Alagsor 03.

Szalókiné Kovács Mária

4.

ÖKO szakkör

Felső tagozat

13:40—15:10

42.terem

Szilágyiné Kiss Katalin

5.

Magyar felvételi előkészítő

8. évfolyam

14:30—15:15

42. terem

Nagyné Stefán Éva

6.

Énekkar

Alsó tagozat

A hét: 16.05-16:50

42. terem

dr. Barcsa Lajosné

SZERDA

1.

Szövegértést fejlesztő szakkör

$11.      b

12:50—13:35

16. terem

Puskás Tamás Péterné

2.

Mesevilág szakkör

$11.      a

B hét: 12:50—13:35

3.terem

Rácz Veronika

3.

ÖKO szakkör

Felső tagozat

A hét 13:40—15.10

42.terem

Szilágyiné Kiss Katalin

4.

Angol szakkör

7-8.évfolyam

B hét 13:40-14:25

36.terem

Tőgyi Izabella

5.

Labdarúgás szakkör

5-6-7. évfolyam

B hét 16:05—16:50

műfüves pálya

Boros György József

6.

Énekkar

Felső tagozat

14:30—15:15

42. terem

Nagyné Stefán Éva

7.

Magyar felvételi előkészítő

8.a

13:40-14:25

28.terem

Gállné Luterán Anita

8.

Magyar felvételi előkészítő

8.b

A hét:13:40-14:25               B hét:12:50-13:35

36. terem

Sós  Katalin

9.

Néptánc

1-8. évfolyam

15:15—16:45

8. terem

Kapusi Orsolya

CSÜTÖRTÖK

1.

Kézműves szakkör

Alsó tagozat

12:50—14:20

Alagsor 03.

Szalókiné Kovács Mária

2.

KRESZ szakkör

Alsó tagozat

12:50—13:35

Alagsor 02.

Gonda Sándor

 

Énekkar

Alsó tagozat

12:50-13:35

42.terem

dr. Barcsa Lajosné

 

Előkészítő foglalkozás

 

16:05-16:50

5. terem

Radácsiné Baráth Angéla

 

Magyar felvételi előkészítő

8.a osztály

13:40-14:25

28. terem

Gállné Luterán Anita

4.

Lego robotika szakkör

7-8. évfolyam

A hét

13:40—15:10

42. terem

Berkes Szilárd Péter

5.

Gyógytestnevelés

érintett tanulók

13:40—16:05

konditerem

Gálné Sós Ildikó

PÉNTEK

2.

Rajz szakkör

4. évfolyam

12:50—13:35 

13. terem

Baranyi Józsefné

 

Rajz szakkör

5-6. évfolyam

13:40-14:25

35. terem

Radácsiné Baráth Angéla

3.

Sakk szakkör

1-4. évfolyam

12:50—13:35 

Alagsor 03.

Szakály Balázs

 

 

 

Közzétéve: 2019.09.30

 

Galéria

Hírlevél

Epreskerti Általános Iskola
Minden Jog fenntartva 2019